Tri míľniky našej web stránky

Vraví sa, že kto chce oslavovať, príležitosť si nájde. Naša spoločnosť – TSM Dubnica nad Váhom s.r.o. ale tento krát príležitosť hľadať nemusí. Dôvody k oslave máme hneď tri. Tri malé jubileá našej web stránky:

Prvým jubileom je druhé výročie jej spustenia. V týchto dňoch sú tomu už dva roky, keď sa začala rodiť na vlastnej doméne „TSMDUBNICA.SK“ a napĺňať tak predstavy najvyšších predstaviteľov našej spoločnosti: primátora mesta Ing. Jozefa Gašparíka a riaditeľa Ing. Stanislava Štěrbu o informovaní Dubničanov, dobe zodpovedajúcim spôsobom, o živote v našej spoločnosti.

Druhým jubileom je počet návštevníkov stránky 100.000, ktorý sme prekonali včera večer. Možno číslo sto tisíc nie je na prvý pohľad ohromujúce, ale v skutočnosti znamená priemernú dennú návštevnosť (zaokrúhlene) 137 ľudí a to v kontexte mesta, ako je Dubnica nad Váhom a monotematicky zameranej web stránky predstavuje viac ako veľmi slušnú návštevnosť.

Tretím malým jubileom je počet publikovaných článkov – príspevkov, keď páve týmto, ktorý čítate, sme zavŕšili prvú, okrúhlu stovku. Všetky, chronologicky zobrazené si môžete pozrieť v sekcií stránky AKTUALITY.

Naším želaním k týmto míľnikom je, aby ste na našom webe aj naďalej našli vždy to, čo Vás zaujíma a to, čo potrebujete vedieť. Aby sme aj naďalej zostali zdrojom informácií a noviniek z našej spoločnosti a aby ste čo najviac ovplyvňovali aj Vy jej obsah, pomocou PRIPOMIENOK A NÁVRHOV s možnosťou poslania dokumentov a fotografií.

Ďakujeme Vám za Vašu priazeň.